Chyba: Neběží MySQL server
             >>> přečtěte si vysvětlení!

Dnes je neděle 21. července 2024 a někdo nejspíš slaví svátek.

Tyto stránky jsou hostovány u firmy ČETES. Běží na serveru Apache/Linux a používají jazyk PHP 5 + MySQL.

Vaše problémy na mojí hlavu

aneb odpovědi na vaše často kladené otázky
Řešení problémuVšichni uživatelé na tomto serveru jsou rozděleni do tří skupin: velmi aktivní uživatelé, normální uživatelé a naprosto neaktivní uživatelé. Řazení uživatelů je děláno poloautomaticky a poslední slovo má vždy administrátor. V zásadě je možné říci, že mezi velmi aktivní uživatele, patří ti, kteří mají již několik dohraných partií a pravidelně (alespoň 1 týdně) navštěvují tyto stránky.
Mezi naprosto neaktivní uživatele se řadí ti, kteří se buď ani jednou nepřihlásili (nebo nejvýše jednou) nebo kteří se na stránkách nepřihlásili více jak dva měsíce. Takoví uživatelé jsou o přeřazení do této skupiny informováni emailem a vyzváni, aby potvrdili svůj zájem o uchování jejich uživatelského konta. Pokud na výzvu do 40 dnů nereagují, konto je smazáno. Uživatelé, kteří nepatří ani do jedné z těchto dvou skupin, jsou ve skupině normálních uživatelů.
Jelikož se myslím, že informace o tom, do které skupiny patří ten který uživatel, může pomoci při rozhodování o vyzvání k partii i jiných příležitostech, jsou u výpisů uživatelů k jejich jménům připojeny ikonky, které indikují zařazení do skupiny. Velmi aktivní uživatel Zelený usmívající se obličej označuje velmi aktivního uživatele. Normální uživatelé nemají u svého jména žádnou ikonku a neaktivní uživatelé mají u svého jména ikonku lebky se zkříženými hnáty Naprosto neaktivní uživatel -> Bude smazán.
Ve výpisu příhlášených uživatelů pak ikonka hlavy značí, že uživatel má ve svém profilu nastavené nějaké povídání o sobě.
Nenašli jste uspokojující odpověď na váš dotaz?
Napište administrátorovi a on vám jistě poradí.

Postraníky

Přihlášení uživatele

Jméno
Heslo

Co je nového

Neběží MySQL server


Tyto stránky se snaží respektovat standardy. Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Jste několikátý návštěvník na stránce faq
Poslední změna 27. března 2017 © Šachy.Dobrý