Dnes je neděle 1. října 2023 a svátek má Igor02.10. - Olivie/Oliver
03.10. - Bohumil
04.10. - František
05.10. - Eliška
06.10. - Hanuš
07.10. - Justýna

Tyto stránky jsou hostovány u firmy ČETES. Běží na serveru Apache/Linux a používají jazyk PHP 5 + MySQL.

Stále se něco děje

Top 10 uživatelů
Tak jsem rozšířil sekci statistik o Top 10 uživatelů. Uživatelé jsou tam seřazeni podle různých zajímavých kritérií a další možná budou přibývat.
Nicméně řazení podle úspěšnosti hraní nečekejte, to prostě nikdy vyhodnocovat nebudu ;-)

AKTUALIZACE 4.10.2006 19:26
Tak jelikož to vedlo k "nepříjemnému" soutěžení některých uživatelů, tak jsem tuto sekci znepřístupnil.
05.03.2006 17:59:13 - Webmaster

Výpadek serveru a následné problémy
Čekal jsem nějakou dobu, až se situace trochu ustálí, než se k tomu vyjádřím. Jak si pravidelní návštěvníci všimli a ti občasní pochopili z diskuze, došlo na začátku tohoto týdne k výpadku těchto stránek. Problém byl na straně poskytovatel webhostingu a oprava zabrala téměř dva dny. Následně ještě odeznívali různé přechodové potíže, protože DB nebyla konzistentní. Práva k souborů byla špatně nastavena atd. Takže server ještě asi dva dny nefungoval úplně správně.
Tímto bych chtěl všem (především těm, kteří mi děkovali za opětovné zprovoznění) říci, že jsem nejen nemohl za to, že problém vznikl, ale ani nemám žádnou zásluhu na tom, že byl opraven.
V tuto chvíli již vše vypadá, že běží tak jak má, a já doufám, že se situace ze začátku týdne již nebude opakovat vůbec nebo aspoň ne moc brzo.
10.02.2006 11:16:38 - Webmaster

Že prej stěhování je horší než vyhořet
Tak nevim. Možná si návštěvníci tohoto serveru všimli , že se tu poslední dobou moc nevyskytuji a diskuzi jsem nečetl ani nepamatuji. Důvodem je to, že jsem se 1. října stěhoval do nového bytu a do dnes ještě není vše tak jak by mělo být a tak mi všechen čas krade práce na bytě a pro zákazníky.
K tomu úsloví musím říci, že vlastní stěhování je vlastně sranda. My to stihli během několika (tuším pěti) hodin. Ale pak to všechno roztřídit, umístit apod. to je horor.
Každopádně, teď už to začíná vypadat, že by to nemusela být nekonečná práce a že to možná jednou skončí. A až to bude, tak si určitě přečtu diskuzi a možná i budu odpovídat.
11.11.2005 11:11:11 - Webmaster

Sláva, nazdar výletu
Ačkoliv bylo počasí z počátku lehce indisponováno ukázal se sraz lidiček z tohoto serveru jako velmi vydařaná a prímovní akce. Já osobně jsem si užil každou minutu z onoho víkendu a vypadalo to, že nejsem zdaleka jediný.
Všem těm, kteří z důvodu pracovního zaneprázdnění nebo momentálního roztrpčení z raněsobotního počasí, musím říci, že opravdu přišli o hodně.
Zároveň chci poděkovat Gubbimu a Gelmisii, že měli tu odvahu vzít na sebe organizaci takové akce a pogratulovat k tomu, jak úspěšně se jim to podařilo. No a samozřejmě i všem zúčastněným, že si s sebou přivezli přehršel dobré nálady, se kterou pak nešetřili a že si sraz také kvalitně užili.
No a pro ty, kteří na srazu nebyli, ale vlastně i pro ty, kdo na srazu byli, je připravena opravdu velká fotogalerie a od jednoho z pořadatelů akce také exkluzivní reportáž.
06.06.2005 17:23:53 - Webmaster

Postraníky

Co bylo, je a bude nového
Zobrazeny jsou
 novinky : 13 - 16 / 85
 na stránce : 4 / 22
Přejít můžete na
nebo přímo na stránku číslo

Přihlášení uživatele

Jméno
Heslo


Tyto stránky se snaží respektovat standardy. Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Jste 284765. návštěvník na stránce novinky
Poslední změna 16. dubna 2016 © Šachy.Dobrý