Dnes je neděle 1. října 2023 a svátek má Igor02.10. - Olivie/Oliver
03.10. - Bohumil
04.10. - František
05.10. - Eliška
06.10. - Hanuš
07.10. - Justýna

Tyto stránky jsou hostovány u firmy ČETES. Běží na serveru Apache/Linux a používají jazyk PHP 5 + MySQL.

Stále se něco děje

Tak je ze mě pan podnikatel
S mírným zpožděním bych rád ohlásil, že vzhledem k tomu, že jsem ukončil civilní službu a mohl si konečně zřídit živnostenský list, budu mít na začátku příštího kalendářního roku to potěšení vyplnit své úplně první daňové přiznání.
Zároveň bych chtěl touto cestou avizovat, že pokud někdo víte o nějakém projektu, kterého bych se mohl aktivně účastnit a dokonce na něm vydělat nějaké peníze, rozhodně neváhejte se ozvat. Rád bych totiž odvedl daně co nejvyšší, abych tak přispěl k blahobytu a rozvoji ČR :-)
13.10.2003 17:01:44 - Webmaster

Dobrých vtipů prý není nikdy dost ...
To je sice hezký, ale já už vážně nestíhám stále shánět nové a nové vtipy do jejich rubriky. Jelikož se mi ale také nechce tu rubriku zrušit, protože si ji z gustem čte velké množství lidí, zkusím to jinak.
Nemáte někdo chuť stát se přispěvatelem do rubriky vtipů? Na formě spolupráce se můžeme dohodnout, jak Vám bude vyhovovat. Předem však musím říci, že platu se ode mne asi nedočkáte, pokud však nevrhnete nějakou jinou rozumnou formu kompenzace pro Vás za práci pro tento server, tak se určitě dohodneme.
Pokud tedy máte chuť, určitě se mi ozvěte co nejdřív.
No a než se tenhle problém vyřeší, tak zveřejňování nových vtipů pozastavuji.
24.06.2003 14:05:05 - Webmaster

Další, v pořadí třetí, šachový turnaj startuje
Jak to tak vidím, tak asi udělám nějaký systém na automatické vytváření turnajů, když o něj vysloví zájem dostatečný počet hráčů. Protože uživatelé si turnaj žádají a já s tím mám stále dost práce. Jen mě nenapadá, jak udělat automatické rozhodování nedohraných partií :-(
V každém případě, tento turnaj již proběhne a všichni registrovaní uživatelé mají možnost se do 25. dubna přihlásit.
09.04.2003 14:46:38 - Webmaster

Musím se s Vámi podělit o soukromý úspěch
Po několika měsících práce se mi konečně podařilo dosáhnout významného osobního SEO úspěchu. Ve vyhledávači, který já osobně považuji za nejlepší a nejčastěji ho používám (Google) jsem se dostal na první místo ve výpisu při hledání klíčového slova "šachy". Připouštím, že s klíčovým slovem "sachy" to již tak slavné není, ale pro začátek Dobrý, ne?
Co mě mrzí, je ztráta bývalé druhé pozice na Seznamu. Pokud by mi někdo poradil jak se opět dostat na výsluní, budu mu neskonale vděčen.
12.03.2003 14:27:18 - Webmaster

Postraníky

Co bylo, je a bude nového
Zobrazeny jsou
 novinky : 29 - 32 / 85
 na stránce : 8 / 22
Přejít můžete na
nebo přímo na stránku číslo

Přihlášení uživatele

Jméno
Heslo


Tyto stránky se snaží respektovat standardy. Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Jste 284759. návštěvník na stránce novinky
Poslední změna 16. dubna 2016 © Šachy.Dobrý